Шановні пасажири!

Придбавайте квитки в касах автостанцій!

Купуючи квиток в касі автостанції, ви страхуєте своє життя від нещасних випадків на транспорті.

Бронювання та замовлення квитків здійснюється через мережу Інтернет на сайті: www.bus.com.ua, продаж квитків на сайті www.ticket.bus.com.ua 

Придбати квитки по безготівковому розрахунку через платіжний термінал можна на: Кропивницькому АВ-1, Кропивницькій АС-2, Олександрійській та Знам’янській АС.

Реалізація квитків на всі напрямки здійснюється також через мережу кас відділень “Приватбанку”.

Пам'ятайте:

Перебуваючи на автостанції, дотримуйтесь встановленого порядку та правил. Квитки купуйте в касах автостанцій. Не створюйте перешкод руху транспорту. Не залишайте без нагляду дітей. Автобуси чекайте на посадочних платформах.

При посадці в автобус будьте взаємно ввічливі. В першу чергу пропустіть інвалідів, людей похилого віку, пасажирів з дітьми. В автобусі не заставляйте речами проходи. Двері відкривайте тільки після повної зупинки автобуса.

Не намагайтесь перевозити в автобусах чи здавати на зберігання вибухові, отруйні, їдкі, сморідні, наркотичні та інші небезпечні речовини, заборонені до перевезення. За неоплачений проїзд або перевезення багажу, а також перевезення чи зберігання небезпечних речовин, пошкодження обладнання автобуса, куріння в автобусі, викидання сміття з вікон передбачається штраф.

Економте свій час!

Користуйтесь послугами автостанцій!

Приємних Вам поїздок!

Придбати квиток

Ознайомтесь з детальною інформацією, як придбати квиток online.

Детальніше

Розклад руху

На сайті Ви можете переглянути розклад руху автобусів автостанцій Кіровоградської області. 

Детальніше

Пошук рейсів